2021 Registration List

This page will be updated weekly as registrations come in - Still time to register!

Team Name                            Boat Type         Boat Length

Team Black Dog                                      Allied Liberator         28'     

Team Kickback                                        Viking Sportfish        74'

 Team Schooner Creek                          Invincible                  39'

Team Oregon Fallen Outdoors            Hewescraft                23'

Team Deep Blue                                     ProKat                        29'

Team One Time                                      Crozier                        28'

Team Cattywompas                               Glacier Bay                26'

Team Southern Oregon Tuna              Duckworth  OS          26'

Team Hillbilly Deluxe Sportfishing      Kingfisher                   30'

Team Bloodsport Fishing                      Grady White              25'

Team Western Towboat                        Grady White               33' 

Team Fast Cat                                         Maxweld Cat              30'

Team Tunatinder                                    Grady White              30'

Team Y Marina                                        Defiance                    30'

Team Bloodline                                       Hewescraft                28'

Team Reeper                                           Northriver SVX          29'

Team Bigmouth                                      North River                21'

Team Boilermaker                                  North River                31'

Team TraySea Lynn                                Kingfisher                  24'

Team T-Sea Charters                              Parker                        28'

Team Fortunate                                      Seavee                        30'

Team Aljo                                                 Sea Ray                      26'

Team Double Down                               Henriques                  35'

Team Westward                                      Norvelle                     28'

Team Sea Minus                                     North River                24'

Team Castaway                                       North River                22'

Team Heavy Metal                                  Duckworth OS          30'

Team Duckworth                                    Duckworth OS           28'

Team Tuna Time                                     Henriques                  42'

Team El Jefe                                             Henriques                  42'

Team Game Changer                             Hewescraft                24'

Team Sea Fox                                          Sea Fox                       26'

Team Thunder Down Under                 Pursuit                       36'

Team Tuna Dog                                       Hydrasport               36'